תיווך בפתח תקווה
.

עוד רגע וסיימנו...

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

נט גרופ נדלן מציגים:

למכור עד שלושה חודשים

מוכרי דירות מתפשרים בממוצע מעל 5% מהסכום שמגיע להם!
בתוכנית הזו, נהפוך עולמות כדי לחלץ אותך מהסטטיסטיקה ולעמוד ביעדים. 

איך זה עובד 

אנו שולחים נציג לפגישה ראשונה בחינם כדי לבדוק את הנכס.

לאחר ניתוח שוק ומשתני הנכס תקבלו הערכת שווי עדכנית.

המלצות שלנו להכנת דירה שמוכרת את עצמה

חשיפה מאסיבית של הנכס באפיקי פרסום מגוונים ובמאגר המשרדי

סינון קונים רלוונטים, ניהול תהליך המכירה וקבלת הצעות מחיר

ניהול מו"מ סופי לגבי מחיר, מועדי פינוי ותשלומים

פעולות שיווק 

ייעוץ והכוונה בהכנת הבית למכירה
ניתוח השוואתי של נכסים דומים באזור
פרסום בעיתונות ממוקדת לקהל היעד
פרסום ממומן באתר יד 2
תליית שלט בולט למכירה על הנכס
חלוקת 2000 גלויות / 5000 פלאיירים בסביבת הנכס
פרסום ממומן בפייסבוק בדף העסקי ובקבוצות פילוח ממוקדות
שיווק ישירות ללקוחות פוטנציאלים מהמאגר המשרדי
שיתוף פעולה מלא עם כל משרדי התיווך 

יתרונות בולטים בתוכנית

לצאת עם מחיר מדוייק כבר בהתחלה

אחד השלבים הכי חשובים כדי למכור מהר הוא לדעת לתמחר את הנכס טיפה מעל לשווי האמיתי שלו. ובשביל לדעת את השווי המדוייק כדאי להיעזר באיש מקצוע שמכיר את האזור ויודע לשכלל את היתרונות והחסרונות של הדירה שלך אל מול המתחרים באזור.

מתאימים את עצמנו אליך

מצד אחד, ברור לכולנו שעדיף למכור בצורה רגועה ובלי לחץ... אבל מצד שני אנחנו מבינים שלפעמים יש אילוצים מהחיים שלא בשליטתנו כמו שינוי בקריירה, מוגבלות בריאותית, סיכסוכי שכנים, סביבה לילדים, התרחבות המשפחה, נזילות כספית לצרכים אחרים או קושי חברתי לאחד מבני המשפחה ושצריך לפעול מהר.
לכן, בתוכנית הזו אנחנו מתחייבים לעשות את כל פעולות השיווק של הדירה בתוך חודש כדי לתת לדירה חשיפה מקסימלית כבר בחודש הראשון.

ניהול משא ומתן והתמחרות מול קונים

אחד היתרונות הגדולים שיש למתווך היא היכולת לחזור לקונים שכבר ביקרו בנכס בלי שתתקבל אצלהם פרשנות של מוכר לחיץ (כמו שהיה קורה אם בעל הנכס היה מתקשר בעצמו). היתרון הזה, משאיר את המשא ומתן בעמדת כוח שווה ולפעמים אפילו יכול ללחוץ את הקונה כשהוא יודע שיש עוד מתחרים על הדירה.

מקצועיות

מתווך שמתמחה במכירות הוא נכס עבור מוכרים בגלל שהוא יודע להמחיש את היתרונות בדירה שלך בצורה כזו שהקונה מעריך את התועלות שמתאימות בדיוק לצרכים שלו ומעורר אצלו את הפחד לפספס את ההזדמנות.

מנטרל סוחרי מציאות

משקיעים (סוחרי נדל"ן) מחפשים מציאות להשקעה ועם הזמן והניסיון אותם סוחרים פיתחו חוש ריח מיוחד לאיתור מוכרים לחוצים. ולכן, יש חשש מוצדק ומעבר לסביר שהם יגיעו גם אליך. בגלל שהם יציעו הצעות מחיר נמוכות, זה מצב מסוכן שיכול לערער אצלך את הביטחון לגבי המחיר והתימחור שלך.

יתרון לא הוגן לקונים

במכירה של מוצר רגיל למוכר יש יותר ידע מהקונה כי הוא מכיר את השוק ויודע בכמה המתחרים מוכרים ומה החסרונות והיתרונות שלהם. לעומת זאת, במכירת דירה הקונה יודע יותר מהמוכר כי הוא כבר ראה כמה דירות באזור ומכיר יותר טוב את המתחרים ואת המחירים שהם דורשים. מתווך שמודע ליתרונות מול החסרונות של הדירה שלך גורם לאיזון הכוחות ובהרבה מקרים גם ממנף את הידע כדי להוריד אותם מדירות של מתחרים ומוביל אותם לדירה שלך.

משאירים את השליטה בידיים שלך

תראה, התפקיד שלי כאן הוא להיות הגורם המקצועי שאחראי על תהליך השיווק והמכירה ולהפוך את הדירה שלך לגירסה הכי טובה של עצמה (גם ברמה השיווקית וגם ברמת החזות), אבל בסופו של דבר ההחלטה לתנאי המכירה נשארת אצלך. 

מי אנחנו

נט גרופ נדלן - רשת תיווך בפריסה ארצית

הרברט סמואל 100, חדרה | 055-211-9883 | Netnadlan.il@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.